Kalkulačka mien
Košík:je prázdny
bez DPH:0,00,- €
s DPH:0,00,- €
zobraziť1 2 3  
Ceny a dostupnosť produktov a služieb sú iba orientačné a budú upresnené po vytvorení objednávky. Pokiaľ ste nenašli požadovaný tovar v objednávkovom systéme navštívte sekciu na stiahnutie, alebo nás kontaktujte.
QR code
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
-23%

Zostava podlahové vykurovanie Gabotherm Solotop 120 m2

Zostava podlahové vykurovanie Gabotherm Solotop 120 m2
  • Zostava podlahové vykurovanie Gabotherm Solotop 120 m2
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000221
Výrobca
Gabotherm
Záručná doba
2 roky
Bežná cena: 2 268,00,- €, Ušetríte: 538,42,- € (23%)
1 441,31,- € bez DPH
1 729,58,- €Cena s DPH
na objednávku
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Systémová doska Solotop bez tepelnej izolácie, určená na položenie priamo na tepelnu izoláciu.

Zostava obsahuje:
Systémovú dosku Solotop (10125) 121,5 m2/10 bal, polybuténovú rúrku HR-PB hetta DD 15 x 1,5 (12724H) 600 m,HR-PB hetta DD 15 x 1,5 (12715H) 200 m, dilatačný pás GTF-RDS (00193), 125 m

Prečo si vybrať zostavy gabotherm®?
Pretože vám prinášajú istotu.
Istota kvality a funkčnosti
Polybutén je v súčasnosti najkvalitnejším materiálom používaným v podlahovom vykurovaní. Polybuténové rúrky gabotherm® hetta spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť, sú odolné proti korózii, tlmia hluk v rozvodoch a sú maximálne trvácne.
Istota pohodlnej aplikácie
Zostavy gabotherm® sú dokonalá stavebnica. Stačí, ak si "poskladáte" jednotlivé zostavy podlahového vykurovania podľa potrebných metrov štvorcových vo vašom projekte a vyberiete si vhodnú zostavu rozdeľovača. Samotná montáž je vďaka výborným mechanickým vlastnostiam rúrky gabotherm® hetta rýchla a jednoduchá.
Zostavy gabotherm® sú kvalitným riešením za primeranú cenu, ktorá je porovnateľná s konkurenciou! Oplatí sa vám investovať do kvalitného systému, pretože bude bezchybne fungovať desiatky rokov.
Istota dobrej značky
Životnosť podlahového vykurovania s rúrkami gabotherm® hetta ďaleko presahuje hranicu päťdesiatich rokov a poskytuje sa na ne záruka až desať rokov. Práca s dobrou a kvalitnou značkou gabotherm® je aj pre vás vizitkou, že sa na vašu montáž môžu zákazníci plne spoľahnúť.
Istota kompletného balíka
Zostavy gabotherm® obsahujú všetky potrebné komponenty pre jednoduchú a správnu montáž podlahového vykurovania. Máte istotu, že pri nákupe na nič nezabudnete a všetky prvky v zostavách budú spolu dokonale spolupracovať. Kvalitné podlahové vykurovanie s polybuténovými rúrkami gabotherm® hetta poskytuje istotu každému, komu záleží na kvalite, funkčnosti a pohodlí za rozumnú cenu.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)