Košík:je prázdny
bez DPH:0,00,- €
s DPH:0,00,- €
Ceny a dostupnosť produktov a služieb sú iba orientačné a budú upresnené po vytvorení objednávky. Pokiaľ ste nenašli požadovaný tovar v objednávkovom systéme navštívte sekciu na stiahnutie, alebo nás kontaktujte.
QR code
Tepelné čerpadlo​ bez zásobníka TÚV

Nástupca splitového tepelného čerpadla vzduch/voda Logatherm WPLS. Nové tepelné čerpadlo pozostáva z vonkajšej a vnútornej jednotky, ktoré sú prepojené potrubiami s chladivom. Vnútorná jednotka je dostupná v štyroch prevedeniach: monoenergetická, bivaletná, veža a solárna veža. Nový systém tepelného čerpadla má modulačnú vonkajšiu jednotku, takže výkon tepelného čerpadla sa vždy prispôsobí potrebe vo vykurovacom systéme a je stále zabezpečené kúrenie a príprava teplej vody.
Logatherm WPLS.2 je riadený regulačným systémom Logamatic EMS plus – v kombinácii s Logamatic web KM200 dokonca aj cez internet
Ľahká obsluha s prehľadným displejom a ovládaním jedným gombíkom ovládacej jednotky Logamatic HMC300 sa Logatherm WPLS.2 perfektne nastaví na váš individuálny komfort vykurovania. Regulácia je váš expert pre systémovú integráciu moderných a obnoviteľných zariadení na výrobu tepla.
Spojenie s internetom získava čoraz viac na význame aj u vykurovacej techniky. Vďaka inovatívnej technike Buderus môže byť stále viac zariadení na výrobu tepla spojených s internetom a úplne komfortne ovládaných pomocou inteligentného telefónu alebo PC-tabletu.
Prídavný prístroj Logamatic web KM200 umožňuje reguláciu a diaľkovú kontrolu vykurovacieho zariadenia prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu. S nimi funguje komunikácia medzi regulačným systémom Logamatic EMS resp. EMS plus vrátane vykurovacích okruhov a solárnych údajov úplne hladko. 
Tepelné čerpadlo prevedenievzduch voda
VýkonkW8
Modulácia výkonukW2-8
Optimalizované číslo COP až5,2
Energetická účinnosť vykurovania pri teplote výstupu 55°CA++
Maximálna teplota výstupu°C57
Hladina akustického tlaku v interiéri LWAdB37
Hladina akustického tlaku v exteriéri LWAdB65
PrevedenieSplit – s vonkajšou jednotkou
Elektrická špirálakWintegrovaná 3 stupňová elektrická špirála 3,6,9kW
Chladenieáno
Ďalší zdroj teplanie
Hmotnosťkg60
Chladivo R410A
Rozmery  V x Š x Hmm834x950x330
Vnútorná jednotkaVýškaŠírkaHĺbkaHmotnosť
Logatherm WPLS.2700485398,0041,00 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)