Košík:je prázdny
bez DPH:0,00,- €
s DPH:0,00,- €
Ceny a dostupnosť produktov a služieb sú iba orientačné a budú upresnené po vytvorení objednávky. Pokiaľ ste nenašli požadovaný tovar v objednávkovom systéme navštívte sekciu na stiahnutie, alebo nás kontaktujte.
QR code
AKCIA DODATOČNÁ ZĽAVA NA MONTÁŽ A MONTÁŽNY MATERIÁL VO VÝŠKE 1200 EUR S DPH.

VÝŠKA MOŽNEJ DOTÁCIE ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM 2448 EUR.

Tepelné čerpadlo vzduch voda s výkonom 8 kW pri A7/W35 COP 4,4
Energetická trieda A++

Power Inverter - Spoľahlivá a osvedčená technológia invertrového tepelného čerpadla. Vonkajšie jednotky Power Inverter sú vhodné pre menšie a stredné typy objektov.
Nova rada tepelnych čerpadiel s nazvem Power Inverter – New Generation od vyrobcu Mitsubishi Electric je určena hlavne pre použitie v pasivnych, nízkoenergetickych a menšich rodinnych domoch. Podľa novej smernice ErP (Energy related Product) tieto nové tepelné čerpadlá dosahujú energetickú triedu A+/A++. Vykurovací faktor (COP) dosahuje hodnoty až 4,8 pri podmienkach A7/W35 (podľa DIN EN 14 511). Rozsah použitia je velmi široký a je garantovaný od teploty vonkajšieho vzduchu -20 °C do +35 °C s vystupnou teplotou vody až 55 °C, a to bez nutnosti použitia akéhokoľvek elektrického dohrevu.

 
Schéma zapojenia teplá voda s dvomi vykurovacími okruhmi


Nové tepelné čerpadlá od Mitsubishi Electric teraz ponúkajú energetický úspornejšiu prevádzku. Podľa novej smernice ErP dosahujú energetickú triedu A + / A ++. Vykurovací faktor (COP), dosahuje  hodnoty až 4,8  pri podmienkach A7 / W35 (PODĽA DIN EN 14511). Rozsah vykurovacích výkonov vonkajších jednotiek z rady Power Inverter je od 4 do 16 kW. Tieto tepelné čerpadlá sú ideálnym riešením pre  použitie v pasívnych, nízkoenergetických a menších rodinných domoch.
Efektívnejšia prevádzka bola dosiahnutá pomocou nových typov kompresorov Hermetic twin rotary a Hermetic scroll od Mitsubishi Electric a optimalizáciou výparníkov. S použitím špeciálneho zásobníka chladiva, ktorý je určený k podchladeniu chladiva a dvoch individuálne elektronicky riadených expanzných ventilov,  pracujú jednotky vždy za optimálnych podmienok. Vďaka špeciálne upraveným lopatkám ventilátorov sa znížila maximálna hladina akustického tlaku. Spolu s možnosťou dlhého vedenia chladiva a veľmi malej hmotnosti jednotiek je umožnené ľahké umiestnenie v okolí vykurovaného objektu. Rozsah použitia je veľmi široký a garantovaný je od teploty vonkajšieho vzduchu -20 ° C do + 35 ° C.
Stručný Technický popis tepelných čerpadiel Power Inverter: 

- Rozsah vykurovacích výkonov od 4 kW do 16 kW 
- Vykurovací faktor (COP) Až 4,8 pri A7 / W35 podľa DIN EN 14 511 
- Podľa ErP dosahujú energetickej triedy A + / A ++ 
- Garantovaný operačný rozsah od -20 ° C do + 35 ° C 
- Pri -15 ° C dosahujú stále 75% nominálneho vykurovacieho výkonu 
- Maximálna hladina akustického tlaku 45 až 54 dB
- Výstupná teplota vody až 55° C
Rozmery:
PUHZ-SW75VHA 8 kW   950x330x943
EHSC-YM9E-C  800x530x360


 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)