Kalkulačka mien
Košík:je prázdny
bez DPH:0,00,- €
s DPH:0,00,- €
Ceny a dostupnosť produktov a služieb sú iba orientačné a budú upresnené po vytvorení objednávky. Pokiaľ ste nenašli požadovaný tovar v objednávkovom systéme navštívte sekciu na stiahnutie, alebo nás kontaktujte.
QR code
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
Nové tepelné čerpadlá od Mitsubishi Electric teraz ponúkajú energetický úspornejšiu prevádzku. Podľa novej smernice ErP dosahujú energetickú triedu A + / A ++. Vykurovací faktor (COP), dosahuje hodnoty až 4,8 pri podmienkach A7 / W35 (PODĽA DIN EN 14511). Rozsah vykurovacích výkonov vonkajších jednotiek z rady Power Inverter je od 4 do 16 kW. Tieto tepelné čerpadlá sú ideálnym riešením pre použitie v pasívnych, nízkoenergetických a menších rodinných domoch.Najnovšie technológie so širokým uplatnením

Efektívnejšia prevádzka bola dosiahnutá pomocou nových typov kompresorov Hermetic twin rotary a Hermetic scroll od Mitsubishi Electric a optimalizáciou výparníkov. S použitím špeciálneho zásobníka chladiva, ktorý je určený k podchladeniu chladiva a dvoch individuálne elektronicky riadených expanzných ventilov, pracujú jednotky vždy za optimálnych podmienok. Vďaka špeciálne upraveným lopatkám ventilátorov sa znížila maximálna hladina akustického tlaku. Spolu s možnosťou dlhého vedenia chladiva a veľmi malej hmotnosti jednotiek je umožnené ľahké umiestnenie v okolí vykurovaného objektu. Rozsah použitia je veľmi široký a garantovaný je od teploty vonkajšieho vzduchu -20 ° C do + 35 ° C.

Stručný Technický popis tepelných čerpadiel Power Inverter:

- Rozsah vykurovacích výkonov od 4 kW do 16 kW
- Vykurovací faktor (COP) Až 4,8 pri A7 / W35 podľa DIN EN 14 511
- Podľa ErP dosahujú energetickej triedy A + / A ++
- Garantovaný operačný rozsah od -20 ° C do + 35 ° C
- Pri -15 ° C dosahujú stále 75% nominálneho vykurovacieho výkonu
- Maximálna hladina akustického tlaku 45 až 54 dB
- Výstupná teplota vody až 60 ° C
Rozmery:
PUHZ-SW100YHA 8 kW 950x330x1350
EHSC-YM9E-C 800x530x360


(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)