Košík:je prázdny
bez DPH:0,00,- €
s DPH:0,00,- €
Ceny a dostupnosť produktov a služieb sú iba orientačné a budú upresnené po vytvorení objednávky. Pokiaľ ste nenašli požadovaný tovar v objednávkovom systéme navštívte sekciu na stiahnutie, alebo nás kontaktujte.
QR code

Vnútorná jednotka typu Cylinder /kúrenie a chladenie je komplexný modul so zásobníkom TUV, s integrovaným záložným zdrojom a trojcestným ventilom.
Do modulu sa len dopojí rozvod vody a vykurovania.
Táto jednotka odoberá energiu z vonkajšieho prostredia a distribuuje ju do vykurovacích telies alebo do podlahového kúrenia. Prioritný je vždy ohrev teplej vody na požadovanú teplotu vo veľmi krátkom čase.
Vhodné pre použitie do pasívnych domov, nízkoenergetických a menších rodinných domov.
Rozsah použitia  je veľmi široký - je garantovaný od vonkajšej teploty -25 °C do + 35 °C a výstupnej teploty vody až do 60 °C bez nutnosti použitia elektrického dohrevu.
Inteligentné vyhrievanie – prispôsobuje sa automaticky vnútorným a vonkajším podmienkam tak, aby sa spotreba energie znížila na čo najnižšiu možnú úroveň.
Patentovaná technológia špirálového zásobníka teplej pitnej vody zaisťuje maximálnu energetickú účinnosť A+/A++.
V systéme sú použité nové kompresory Hermatic twin rotary a Hermatic scroll  a frekvenčný menič pre plynulú reguláciu výkonu. Pomocou špeciálneho zásobníka chladiva a dvoch elektronicky riadených expanzných ventilov pracujú vonkajšie jednotky za každej prevádzky v optimálnych podmienkach.
Ľahký servis – dôležité časti sú umiestnené z prednej časti vnútornej jednotky.
Vnútorný hydromodul pre tepelné čerpadlá do výkonu 14kW,integrovaná el.špirála s výkonom 2kW/400V

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)